O našej reštaurácii

 SOARÉ Reštaurácia je oáza pokoja v srdci Šurian. Jedinečné interiéry, ovplyvnené urban a art módou, vytvárajú bezkonkurenčné teplo a intimitu. Štýlovo aranžovaná reštaurácia vytvára jasný a vzdušný jedálenský priestor v letných mesiacoch a v zimných mesiacoch sa v noci mení sviečkami, a jemným teplým svetlom. Menu sa bude pravidelne meniť tak, aby vyhovovalo sezónnej dostupnosti najlepších miestnych surovín a aby sa zabezpečili nové zážitky pre pravidelných hostí. 

 Naša uznávaná kuchyňa sa môže pochváliť výberom, ktorý je príťažlivý pri všetkých príležitostiach. 
 Vínna karta vám ponúka od skromnej fľaše vína až po najväčšie mená v lokálnom vinárskom svete. 

Chutné a zdravé jedlá

 SOARÉ Reštaurácia ponúka ohromujúci moderný pohľad na modernú európsku kuchyňu, výzdobu a atmosféru inšpirovanú sofistikovanými urban a art detailmi.

 Všade tam, kde je to možné, naše varenie používa miestne a sezónne produkty počas celého roka na vytvorenie dokonale vyvážených jedál. 

Uzavretá spoločnosť

Mini akcie

Work & Events - Pracovné stretnutia & Udalosti

 Naša elegantná jedáleň na prvom poschodí má ideálnu polohu v srdci Šurian a hneď vedľa Námestia Hrdinov a je ideálnym miestom pre súkromné stretnutia a špeciálne oslavy. S príjemným prostredím, intímna Reštaurácia evokuje bohatú, teplú a príjemnú atmosféru. S kapacitou až 45 hostí je možné priestor zorganizovať a upraviť tak, aby vyhovovala vašej udalosti.  

Náš šéfkuchár a hlavný manažér bude s vami spolupracovať na vytvorení nezabudnuteľného menu, ktoré doplní vašu príležitosť. Náš profesionálny a skúsený eventový tím vám môže zabezpečiť všetko od kvetov, recepcie s nápojmi a kanapkami, koláčov, čokolád až po personalizované menu a karty, aby ste mali nezabudnuteľný deň. 

 Ak Vám kapacitne nevyhovujú priestory Reštaurácie, dávame do pozornosti v sekcii SÁLA priestory (Malá  Sála – vestibul, Svatobka a Veľká sála), pre udalosti väčšieho charakteru, ako napríklad:

 – svatby, oslavy, kary, stretnutia, prednášky, divadelné i kultúrne predstavenia a mnoho iného.

 Ako čerešnicku na torte, Vám k tomu zabezpečíme ubytovanie v našom Penzióne, ktorý disponuje viacerými izbami. Informácie nájdete v sekcii UBYTOVANIE

 Ak máte akékoľvek otázky alebo ďalšie informácie, obráťte sa na nášho organizátora podujatí na: 

info@soaresurany.sk, alebo 0905402255